מלגות ולימודים

אתם אזרחים או תושבים בישראל? מדוע שלא תבואו ללמוד בצרפת? בצרפת, הכלכלה השישית בגודלה בעולם, תמצאו אווירה המעודדת חדשנות ויזמים צעירים, כמו גם מסגרת חיים נוחה ומספקת בלב אירופה.

צרפת מהווה יעד מושך לסטודנטים מכל רחבי העולם (מקום הרביעי במדד המדינות המארחות) אודות לחיי התרבות העשירים והמצוינות המאפיינת את מוסדות ההשכלה הגבוהה המציעות מגוון רב של תוכניות הממומנות במרביתן על ידי ממשלת צרפת. בנוסף, התעשייה המתקדמת כמו גם החברות הבינלאומיות המובילות בתחומים רבים יאפשרו לכם מקום של כבוד בשוק העבודה הצרפתי והבינלאומי. השפה הצרפתית, הנוכחת ב-5 יבשות, היא שפת העסקים ה-3 בחשיבותה וה-5 במספר הדוברים אותה בעולם. אתם לא דוברים צרפתית? אין בעיה: מוסדות רבים להשכלה גבוהה בצרפת מציעים תוכניות לימוד באנגלית.

אתם מבקשים לעסוק במחקר?
צרפת ממוקמת במקום ה-3 בסכום ההשקעות הפנימי למחקר ופיתוח. אם תחליטו לערוך את פרויקט המחקר שלכם בצרפת תצטרפו לרשת של דוקטורנטים המורכבת ב-42% מסטודנטים בינלאומיים.

אתר האינטרנט קמפוס פרנס ישראל מאפשר לכם למצוא מידע שימושי על לימודים בצרפת: מלגות, תוכניות הכשרה, מסלולים באנגלית, דיור, רכישת השפה הצרפתית, הרשמות, השיטה האוניברסיטאית וכו'. קמפוס-פרנס-ישראל מהווה שירות של המכון הצרפתי בישראל העומד לרשותכם, מסייע ומלווה אתכם בפיתוח ויישום פרויקט הלימודים שלכם בצרפת ובצעדים האדמיניסטרטיביים שתצטרכו לנקוט.

צרו קשר:
מרכז קמפוס פרנס ישראל:
אסתר מרציאנו (עברית/אנגלית/צרפתית) – E-mail – 03 796 80 35
המכון הצרפתי בישראל – שד' רוטשילד 7, תל אביב, 66881

 

מלגות רבות מאפשרות לכם לצאת ללימודים בצרפת או לתקופת מחקר. כדי למצוא את המתאימה לכם ביותר עיינו בקטלוג קמפוס-מלגות – le catalogue CampusBourse– או קבלו מידע כאן באתר על מלגות המנוהלות על ידי המכון הצרפתי בישראל.

אתם סטודנטים או חוקרים ישראלים? מלגות שאטובריאן
מלגות כלליות

המכון הצרפתי בישראל מבקש להקל על ניידותם של ישראלים לצרפת בעזרת סיוע כספי לתוכניות שהות קצרות מועד, לעיתים תכופות בקיץ, ובכך לאפשר לזוכים במלגות ליהנות מחוויה תרבותית או טעימה מקצועית עשירות בצרפת, לקשור קשרים במקום ולהתעמק בנושא המעניין אותם.

שפרו את הצרפתית שלכם בבי"ס לשפות בצרפת
ללמד עברית בצרפת
פקידים בכירים מחפשים תוכנית הכשרה

France Alumni Israël היא רשת של בוגרי המוסדות להשכלה הגבוהה בצרפת החיים בישראל

בתום הלימודים הגבוהים בצרפת ועם חזרתכם לארץ, ארגון פרנס-אלומני-ישראל דואג לעדכן, לשמור על קשר, להרחיב את רשת המכרים, ולמנף את שהותכם בצרפת במסגרות המקצועיות.

הירשמו בפלטפורמה האינטרנטית הרב-לשונית ושמרו על קשר עם הבוגרים הישראלים שלמדו בצרפת. באתר תמצאו קבוצות שיח סביב נושאים המאפשרים לכל אחד להתרכז בתחומי העניין שלו.

תוכלו למצוא בפלטפורמה מידע על תוכניות הכשרה בצרפת, הצעות עבודה, ולוח אירועים של ארגון הבוגרים פרנס-אלומני-ישראל. בעמוד מגזין של האתר תמצאו חדשות בנושאי תרבות, חברות וכלכלה בצרפת.

ליצירת קשר: אסתר מרצינוE-mail – 03-7968035